Градієнтовий шнур 43пп

2,20
грн.
Пропонуємо виразити свою творчість та індивідуальність через створення власного шнура. Ви маєте додаткову можливість створити унікальні вироби, які будуть неповторі, оберайте власний кольоровий дизайн шнура та будьте натхненні!!
Пропонуємо поєднати творчість, мистецтво та релакс, створюючи шлях для Вас виявити себе та залишити сліди у вигляді красивих та індивідуальних речей.

Чому саме наш товар?
 1. Наші шнури вироблені в Україні, для її виготовлення ми маємо прямі поставки сировини від найбільших світових виробників.
 2. Потужне виробництво, здебільшого заточене під великі об'єми продукції, відповідно менші, ніж у конкурентів, затрати на виготовлення 1мп шнура, а отже, нижча ціна для споживача.
 3. Наші сертифіковані фахівці контролюють якість на кожному етапі закупки та виробництва.
 4. Наше сучасне обладнання дозволяє, якісно та швидко виготовити будь який шнур для декора, в потрібній кількості з урахуванням всіх особливостей та потреб клієнта.
 5. Можливість зробити індивідуальний розмір нарізки за запитом клієнта
Особливість шнурів для декору

Особливість шнурів для декору

 1. Еластичність, не змінює форму при вигині, прекрасно в'язати вузли;
 2. Гіпоалергенний, не гниє;
 3. Плавучий. Не втрачає своїх властивостей у воді, не тоне;
 4.  Високі показники теплоізоляції і до хімічних речовин;
 5. Зносостійкий;
 6. Екологічний.
     На складі завжди є наявність основних кольорів або сировини для виробництва шнура.
     Наші фахівці проведуть Вам повну консультацію допоможуть зробити правильний вибір, навіть якщо ви не знайшли товар з необхідними параметрами.
     Менеджери можуть порахувати ціну та виконати Ваше індивідуальне замовлення за лічені години!!!
     Телефонуйте! Допоможемо купити шнур або мотузкові ручки для пакета! Найкраща ціна на шнур декоративний по Україні! Купити шнур 3мм у Харкові можна зі складу!